IRAN LOTO

Take your chance with us

InstagramTelegramWhats app

8داستان موفقیت برندگان قرعه کشی

4 سال پیش

اگر داستانهای مربوط به برندگانی که بعد از برد انسان بدی شده اند  را خوانده اید ، ممکن است نگران باشید که خرید بلیط لاتاری ارزش آن را ندارد.خوش بختانه ، در حالی که افراد زیادی وجود دارند که نمی دانند چگونه یک موفقیت مالی ناگهانی را درک کنند ، برندگان قرعه کشی نیز هستند که از برد های خود استفاده می کنند تا در زندگی و اجتماعاتشان تفاوت مثبتی ایجاد کنند. در اینجا هفت داستان موفقیت قرعه کشی وجود دارد که شما را برای خرید بلیط الهام می بخشد.

جایزه بزرگ پاوربال یک کابوی برشکسته را از برشکستگی و گرسنگی نجات داد
اتفاقات بد برای نیل ونلیس 23 ساله به سال 2009 بر می گرده. پسر کابوی خوش شانس مالیات املاک خود را پرداخت نکرده بود و نتوانسته بود  تعمیرات اساسی را در اطراف مزرعه و مراتع چرای دام ها انجام دهد و در تلاش بود تا آهن قراضه جمع آوری کند و  بفروشد. کمی پول اضافی او یکی از فقیرترین اهالی منطقه تاد ، داکوتای جنوبی بود که هم اکنون یکی از کم درآمدترین مناطق در آمریکا است.
نیل در هنگام تهیه غذا در شهر محلی (با نام نبشی وینر) ، تصمیم گرفت ریسک کند و اندکی از پول خود را که به سختی و با فروش اقلام بازیافتی به دست آورده بود را خرج  بلیط پاوربال کند . وی 5 دلار  را در پنج لاین با شماره های تاریخ تولد اعضای خانواده  هزینه کرد.
این ریسک باعث شد که او در یکی از بزرگترین جکپات های تاریخ پاوربالجایزه بزرگ را به دست آورد ، مبلغ خالصی که بعد از کسر مالیات و هزینه های اضافی به دست وی رسید 88.5 میلیون دلار بود.

جالب اینجاست که وی مزرعه داری و دامداری را ادامه داد ، اما او بخشی از پول را نیز برای کمک به دیگران در جامعه خود صرف کرد. تیموتی گرابلاندر، شهردار شهری که در آن مزرعه نیل ونلس در  آن واقع شده است ، گفت: این تنها راهی است که در این بخش از کشور با استفاده از آن  ، مردم به مردم کمک می کنند ، ما یکدیگر را بهتر می شناسیم.
  • لاتاری
  • بخت آزمایی
  • بلیط
  • قرعه کشی

مطالب بیشتر